Przepisy kulinarne Gotujemy z o2.pl

Bijou Blue

Tekst i foto Anibis 06-02-2008

Porcje:Koszt:Trudność:Czas:Kaloryczność:
---20 min.-

Składniki:

Na dwie porcje : 100g ananasa z puszki, 40ml Curacao Blue, 150g 1,5% jogurtu naturalnego, 2 łyżeczki cukru, 1/2 grapefruita.

Jak przyrządzić:

Ananasa miksujemy do postaci papki i rozlewamy do szklanek. Curacao wlewamy na ananasa - delikatnie by sie nie zmieszało. Jogurt, z wyciśniętym sokiem z grapefruita i cukrem ubijamy trzepaczką do jajek do postaci pianki. Używając łyżeczki delikatnie wlewamy na Curacao jako trzecia warstwę.

Jak podawać?

Podawać w nie pomieszanych warstwach ze słomką. Można sobie popatrzeć bo fajnie wygląda. Do wypicia jednak trzeba wymieszać.

Uwagi:

Jogurt najlepiej ubić trzepaczką. Mikser nie da formy pianki.
Prześlij do znajomego Wersja do druku

Komentarze

Zgłoś 18.10.2008 ulcia,

jedynie to ten drink pieknie wyglada,duzo zamieszania,jest bardzo slodki i do tego jeszcze smierdzi serwatko jak przeterminowany serek.NIEPOLECAM!!! STRATA CZASU!!!

Zgłoś 07.10.2008 zaneta,

No brzmi apetycznie.

Choc pierwsza moja myśl była --> Wc ta śmietana mi jakoś nie pasowała ale po przeczytaniu całego przepisuje wnioskuje,że musi być dobre, dlatego też zabieram się d... Pokaż więcej

No brzmi apetycznie.

Choc pierwsza moja myśl była --> Wc ta śmietana mi jakoś nie pasowała ale po przeczytaniu całego przepisuje wnioskuje,że musi być dobre, dlatego też zabieram się do roboty :)