Przepisy kulinarne Gotujemy z o2.pl

Domowe chipsy

Tekst i foto Błażej 12-11-2007

Porcje:Koszt:Trudność:Czas:Kaloryczność:
?5-6 złprosty15 min.?

Składniki:

3 duże ziemniaki, olej.

Jak przyrządzić:

Ziemniaki obieramy, wkładamy do lekko osłodzonej wody, kroimy w cienkie plasterki (można na krajalnicy). Na patelni rozgrzewamy olej i smażymy, aż będą złote. Wyciągamy łyżką cedzakową na duży talerz przykryty serwetką, solimy.

Jak podawać?

Można podawać z keczupem lub sosem czosnkowym.
Prześlij do znajomego Wersja do druku

Komentarze

Zgłoś 15.01.2009 ktoś

Zgłoś 23.05.2008 Bodek

Lepiej sobie kupić w sklepie chipsy. Pozdrawiam!

Zgłoś 02.03.2010 bvcxz

ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggguuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooottttttttttttttttttttttt... Pokaż więcej

ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggguuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooootttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!gupota!

Zgłoś 02.08.2010 hahah

ANALFABETA NIE PISZE SIE GUPOTA xD TYLKO GŁUPOTA :P