Przepisy kulinarne Gotujemy z o2.pl

Garnek warzywny z Kobylca

Tekst i foto Móha 26-05-2006

Porcje:Koszt:Trudność:Czas:Kaloryczność:
?? złprosty60 min.?

Składniki:

ziemniaki, marchew, cebula, bób, buraczki, szklanka oleju, ziola (oregano, estragon... vegeta)

Jak przyrządzić:

Warzywa kroimy w talarki (bób oczywiście pozostaje w niezmienionej swej postaci:)) Potrzebny będzie taki starszy model garnka do gotowania na parze:)... Ja mam od Ruskich kupiony na rynku... Warzywka układamy w garnku warstwami (kolejność nie ma znaczenia), przesypujemy co jakiś czas przyprawami i vegetą. Na koniec polać olejem, zamknąć, postawić na ogniu i dusić 45 min. Jak zacznie syczeć i przyjemnie pachnieć w kuchni, ostrożnie odparowujemy i zjadamy np. z ryżem:)
Smacznego!

Czas przygotowania:

Dużo czasu może nam jedynie zająć obieranie i krojenie warzyw.
Prześlij do znajomego Wersja do druku

Komentarze

Zgłoś 01.06.2006 kuska

No Mócha, nie wiedziałam, że kucharka z Ciebie! Wypróbuję na pewno! A można bez cebuli? pozdrowienia

Zgłoś 01.06.2006 Kaspi

Bo Móha to superkucharka. Wiem cos o tym ;)

Zgłoś 26.08.2012 PLEsVhEMgkVXZnHqpj

hi Mayya,Firstly let me tell you strawberry surdness is very pretty. Hadeel is looking very pretty in it.Secondly , Mayya I was not able to access your website since last so many days, and today... Pokaż więcej

hi Mayya,Firstly let me tell you strawberry surdness is very pretty. Hadeel is looking very pretty in it.Secondly , Mayya I was not able to access your website since last so many days, and today also I could enter through your Sewchicandunique forum page only. I have registered myself, lets hope I would be able to access now directly like before.