Przepisy kulinarne Gotujemy z o2.pl

Koktajl truskawkowo-bananowy

Tekst i foto Tobi 23-07-2003

Porcje:Koszt:Trudność:Czas:Kaloryczność:
2-3 porcje? złprosty10 min.?

Składniki:

- zamrożone truskawki lub świeże,
- 2 banany,
- 1 l maślanki.

Jak przyrządzić:

Owoce zmiksować z maślanką. Podawać schłodzone.
Prześlij do znajomego Wersja do druku

Komentarze

Zgłoś 24.07.2003 jwa84

Moim zdaniem jest super!!!!!!!!! Mniam!!!!!!!1

Zgłoś 24.07.2003 wujenka

Ja dodaję jeszcze cukier,wolę słodszy ( niestety ma więcej kalorii ).

Zgłoś 30.01.2004 Hania-Kasia

Ja robię podobny koktajl, ale na bazie mleka, a dla odmiany od czasu do czasu zamiast truskawek dodaję inne mrożone owoce np. maliny czy jagody. Jeśli owoców mrożonych nie rozmrozi się całkowici... Pokaż więcej

Ja robię podobny koktajl, ale na bazie mleka, a dla odmiany od czasu do czasu zamiast truskawek dodaję inne mrożone owoce np. maliny czy jagody. Jeśli owoców mrożonych nie rozmrozi się całkowicie, to wtedy koktajl od razu po przygotowaniu jest schłodzony.

Zgłoś 17.02.2007 Chanel_DV

Ja też robię taki, tylko dodaję śmietany, mleka lub jogurtu naturalnego :) Czasem robię z samych truskawek a czasem z samych bananów, ale dzisiaj zrobiłam z tego przepisu i wyszło pysznie!!! Ocz... Pokaż więcej

Ja też robię taki, tylko dodaję śmietany, mleka lub jogurtu naturalnego :) Czasem robię z samych truskawek a czasem z samych bananów, ale dzisiaj zrobiłam z tego przepisu i wyszło pysznie!!! Oczywiście lubię dodać jeszcze cukier ;) Pozdrawiam i polecam ten koktajl!!

Zgłoś 27.04.2007 Pipiii

jak dla mnie BOOOMBAA :D :) ha oczywiście sporo cukru :) i lepiej jak truskawki mrożone :-) i z mlekiem i słodką śmietaną:D:)