Tagiatelle 4 sery
Porcje: | Koszt: | Trudność: | Czas: | Kaloryczność: |
---|---|---|---|---|
3-4 porcje | ? zł | prosty | 20 min. | bomba kaloryczna |
Składniki:
- 20 dkg sera Mozarella,- 20 dkg sera Gorgonzola (pleśniowego),
- 20 dkg sera żółtego łatwo topliwego,
- ser Parmezan,
- makaron Tagiatelle.
Jak przyrządzić:
Sery rozpuszczać na patelni na małym ogniu z dodatkiem śmietany lub mleka doadać do ugotowanego makaronu i wymieszać (nie polewac makaronu zimną wodą!!!).Uwagi:
Pycha!
Maślane ciastka z czekoladą

Kolorowa sałatka z sosem pietruszkowym
To przepis wyłudzony kilka lat temu w prowincjonalnej tawernie na południu Włoch. Urzekł mnie nie tylko sos pietruszkowy, ale idealne zestawienie warzyw. W efekcie sałatki nie trzeba uzupełniać pieczywkiem i może śmiało grać pierwsze skrzypce podczas letniego posiłku. W ramach eksperymentu warto namówić na sałatkę także tych, którzy wiecznie powtarzają , że nie są królikami. Jest szansa, że jednak poskubią.
Komentarze
Zgłoś 08.12.2003 ruda
Danie super!! Bardzo zasmakowalo mojej rodzince!1
Zgłoś 22.02.2004 Marta-parii
Wyprubowałam przepis.. bardzo smakowity... zwłaszcza jesli dodać jeszcze oliwki zielone wtedy jest naprawdę pychaaaa!! :))
P.s nie jest to danie na kolacje o późnej porze :)
Pozdra... Pokaż więcej
Wyprubowałam przepis.. bardzo smakowity... zwłaszcza jesli dodać jeszcze oliwki zielone wtedy jest naprawdę pychaaaa!! :))
P.s nie jest to danie na kolacje o późnej porze :)
Pozdrawiam!
Zgłoś 09.07.2005 niezdara
jaki to makaron Tagiatelle??
Zgłoś 05.09.2005 kebab
Proponuje dodac wodorostow, zabija smak tagiatelle i wtedy jest lepsze
Zgłoś 12.03.2006 ewa
wlasnie to jest makaron wstazkowy a nie jakies tam wodorosty!!! cos ci sie chyba pomylilo!!!